Telefon Santrali

Check out the latest news from our company

KAREL IPS400 IP Santral

Karel IPS400, IP Telefon Santralı ve Çağrı Merkezi Karel IPS400 , IP Santral özelliklerinin yanında temel IP çağrı merkezi özelliklerini birlikte sunan IP iletişim çözümüdür. Avukatlık büroları, turizm acentaları, satış ofisleri gibi müşteri hizmeti sunan küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için kolay ve etkin bir iletişim sağlar. IPS400 Serisi tüm modeller 60 IP Dış Hat ve 500 IP abone kapasitesine büyüyebilir. Başlangıç paketinde 30 SIP dıs hat/ 100 IP abone, 1 supervisor, 2 operatör olup, 5 analog porta kadar TDM hat desteği sağlar.

Açıklama

Karel IPS400, IP Telefon Santralı ve Çağrı Merkezi özelliklerini birlikte sunan, gelişmiş IP iletişim çözümüdür.

Karel IPS400 kullanan işletmeler, internet erişimi olan her yerden ofis numaraları üzerinden kesintisiz iletişim sağlar.Karel IPS400 , IP Santral özelliklerinin yanında temel IP çağrı merkezi özelliklerini birlikte sunan IP iletişim çözümüdür. Avukatlık büroları, turizm acentaları, satış ofisleri gibi müşteri hizmeti sunan küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için kolay ve etkin bir iletişim sağlar.

IPS400 Serisi tüm modeller 60 IP Dış Hat ve 500 IP abone kapasitesine büyüyebilir. Başlangıç paketinde 30 SIP dıs hat/ 100 IP abone, 1 supervisor, 2 operatör olup, 5 analog porta kadar TDM hat desteği sağlar.

Model bazında başlangıç kapasiteleri :Tüm modellerde 2 Ethernet portu sayesinde SIP trunk için ayrı bir ethernet portu gereken operatörlerle direkt bağlantı yapılabilir.